Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066/002
Tel.: 88-576-531
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Dicsfal 2019/2020

Tanulmányi eredményeink

Sport

Kéri Bálint

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Mechatronikai ismeretek: 1. hely
Felkészítő tanár: Harsányi János, Fenyő Antal
Matematika OKTV, I. kategória: 21. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Sinkó Ferdinánd

Víz Világnapja pályázat: 1. hely
Felkészítő tanár: Szabó-Bachstädt Ildikó

Huszár Attila

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Vegyipari ismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: Kissné Németh Enikő, Bácskay-Kiss Judit, Fülöp István

Sásdi András

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Mechatronikai ismeretek: 2. hely
Felkészítő tanár: Harsányi János, Fenyő Antal

Domonkos Milán, Regenye Máté, Szücs László, Holczmann Tamás, Sásdi András

Anyagtudományi verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Karvaly Krisztián

Középiskolai Kémiai Lapok "Gondolkodó" országos feladatmegoldó verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné
Középiskolai Kémiai Lapok angol fordítási levelező verseny: 2. hely
Felkészítő tanár: Szathmáry Edina, Pulai Gáborné

Balogh Zsolt

Implom József Helyesírási Verseny - országos döntő: 2. hely
Felkészítő tanár: Kozák Emília

Kerecsen Marcell, Szörényi Tamás, Kovács Örs

II. Szolmusz Lego Day Robotprogramozó Verseny: 2. hely

Pekárik Luca

Víz Világnapja Pályázat: 3. hely
Felkészítő tanár: Szabó-Bachstädt Ildikó

Ács Dániel, Csincsi Botond, Janó Richárd, Lengyel Csaba, Pásztor-Búza Krisztina

Országos Innovációs Verseny: 3. hely
Felkészítő tanár: Csuta Béla

Führpasz György

Matematika OKTV, I. kategória: 4. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó
Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló - 11. évf.: 1. hely Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Holczmann Tamás

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Mechatronikai ismeretek: 4. hely
Felkészítő tanár: Harsányi János, Fenyő Antal

Bodor Péter, Bajnai Bernadett, Benedek Zalán, Molnár Balázs

Anyagtudományi verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Angyal Dániel, Csizmadia Zsombor, Sárdi Zsuzsanna Tímea, Vas András, Deák Csaba

Anyagtudományi verseny: 4. hely
Felkészítő tanár: Terray Gyula

Fenyő Zoltán

Zrínyi Ilona Matematika Verseny
9. évfolyam, országos döntő: 5. hely
Felkészítő tanár: Bocskay Lívia

Molnár Márton

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Informatikai ismeretek: 6. hely
Felkészítő tanár: Farkas Gábor

Nagy Gergő

Charles Babbage Inventor verseny: 8. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Borszuk Áron

Charles Babbage Inventor verseny: 11. hely
Felkészítő tanár: Várszegi János

Surányi Anna

Kitaibel Pál Biológia Verseny
III. kategória, 11. évfolyam: 11. hely
Felkészítő tanár: Markó Dóra

Papp Norbert

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Vegyész ismeretek: 12. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Pataki László

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Vegyész ismeretek: 13. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Csuk Dominik

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Vegyész ismeretek: 14. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Janó Richárd, Mátics Dániel, Wéninger Zoárd

"Kódolj határok nélkül!" verseny: 15. hely
Felkészítő tanár: Vigh Ferenc

Horváth Kristóf

Matematika OKTV I. kategória: 17. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó
Informatika OKTV Programozás kategória: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Polgár János

Szabó Bálint

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Vegyész ismeretek: 18. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Várkonyi Péter

Ágazati Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny
Gépgyártástechnológiai ismeretek: 19. hely
Felkészítő tanár: Turi Zsuzsanna

Hegyi József

Kitaibel Pál Biológia Verseny
III. kategória, 10. évfolyam: 22. hely
Felkészítő tanár: Merencsics Tiborné

Csiszár Martin

Filozófia OKTV: 29. hely
Felkészítő tanár: Grőber Attila

Csomai Kitti, Horváth Eszter, Tüskés Tímea, Végh Viktória, Papp Eszter

Semmelweis Egészségverseny: a 3. fordulóba jutottak
Felkészítő tanár: Somfai Gabriella

Sömjén Máté, Traier Bálint

II. Szolmusz Lego Day Robotprogramozó Verseny: döntőbe jutottak

Funcs Benjámin

Országos CNC Programozó és Gépkezelői Verseny: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Várszegi János

Szabó Péter

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Vegyészet: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Szathmáry Edina

Kerekes Bálint

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Mechatronika: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Fenyő Antal

Baráth Boglárka

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Környezetvédelem: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Bodó Alexandra

Barki Richárd

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Informatika: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Vastag Atila

Csáktornyai Ádám

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Informatika: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Vastag Atila

Csizmadia Gergő

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny - Informatika: döntőbe jutott
Felkészítő tanár: Vastag Atila

VSZC Ipari Szakgimnáziuma

Zrínyi Ilona Matematika Verseny - régiós döntő: a legeredményesebb szakgimnázium
Felkészítő tanárok: Kondás Ildikó, Pulai Gáborné

Soós Dávid

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló - 10. évf.: 1. hely
Felkészítő tanár: Pulai Gáborné

Benedek Zalán

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei forduló - 11. évf.: 1. hely
Felkészítő tanár: Kondás Ildikó

Sinkay Rozi

Szép Magyar Beszéd Verseny - megyei forduló: 4. hely
Felkészítő tanár: Terray-Sógor Csilla

Csoma Bence, Jankovics Péter, Nagy Levente, Paizs János, Sinkó Ferdinánd

Barangoló 2019 - A nagy háború nyomában
veszprémi városismereti történelem verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Irányi László

Kovács Krisztián, Kránicz Endre, Németh Máté, Szojka Dániel

Jendrassik Angol Nyelvi Verseny: 1. hely
Felkészítő tanár: Tamás Andrea

Sport eredményeink

Tanulmányi

Krenhardt Eszter

Petanque Európa Bajnokság - csapatverseny: 3. hely

Major Róbert

Diákolimpia sakk, VI.korcsoport: döntőbe jutott

Mészöly Nikolett

Diákolimpia hátúszás megyei döntő: 2. hely

Rezeli Roland

Diákolimpia hátúszás megyei döntő: 4. hely

Bierbauer Nándor, Cserháti Vilmos, Galamb Tamás, Hajdu Ákos, Marton Richárd, Reczetár Dániel, Szűcs László, Schalbert Artúr

Centrumos Futsal Kupa: döntőbe jutottak