Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikum
„Nevelni és tanítani”
8200 Veszprém, Iskola u. 4. OM kód: 203066/002
Tel.: 88-576-531
E-mail: isk@ipariszakkozep.hu

Naptár

(az aktuális hónap eseményei)

Elmúlt:

2020. szeptember hónap folyamán

Tedd szebbé az iskolát program és benne az osztálydekorációs verseny meghirdetése ((felelős: Bocskay Lívia, Földesi Csaba);
Labdarúgó házibajnokság kiírása, és elkezdése (felelős: Földesi Csaba);
Iskolai novella és versíró pályázat kihirdetése (felelős: Nádler Balázs, Nádler-Somogyi Laura);
Sulizsák program indítása (felelős: Szabó-Bachstädt Ildikó);
Digitális platformok oktatás (felelős: Steinmacher Dóra;
2020.09.01 --- 2020.09.30
Évnyitó (felelős: Tóth Marianna);
Első tanítás nap;
Tanulói névsorok leadása (felelős: osztályfőnökök)
2020.09.01   08:00
Szakkörök, versenyfelkészítések, korrepetálások időpontjának leadása (felelős: oktatók);
Az E-krétában lévő tanulói adatok ellenőrzése (felelős: osztályfőnökök)
2020.09.04
Szakkörök, versenyfelkészítések, korrepetálások időpontjának leadása (felelős: oktatók);
2020.09.07
Szülői értekezlet
2020.09.08   17:00
Regisztráció szakkörökre;
Csoportbontások véglegesítése és leadása (felelős: minden oktató)
2020.09.09
Regisztráció délutáni testnevelés órákra (felelős: testnevelő tanárok)
2020.09.11
Sportegyesületi igazolások leadása a délutáni testnevelés felmentéshez (felelős: testnevelő tanárok);
GINOP 6.2.3 bemeneti felmérés a 9. évfolyamnak (felelős: Berzsenyi Mónika)
2020.09.14
A szakmai órákhoz szükséges anyagigény leadása (felelős: szakmai munkaközösségvezetők);
Értékelési csoport felállítása (felelős: Kobán László)
2020.09.15
Felmentések felülvizsgálata (felelős: igazgató)
2020.09.16
OKTV-jelentkezések határideje (felelős: Kobán László);
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny kiírása (felelős:Berzsenyi Mónika, Nádler Balázs)
2020.09.18
DÖK-választások kiírása (felelős: Földesi Csaba)
2020.09.21
Tanítás nélküli munkanap, kihelyezett nevelési értekezlet (felelős: Torma Eszter)
2020.09.25
Tanmenetek leadása (felelős: minden oktató)
2020.09.30
DÖK-választások (felelős: Földesi Csaba)
2020.10.01
Aradi vértanúk napja - stúdióműsor (10.D) (felelős: Arany Ferenc)
2020.10.06
Osztályfőnöki fórum a nyolcadikos osztályfőnököknek
2020.10.08
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny első fordulójának beadási határideje;
Matematika házi verseny (felelős: Kondás Ildikó)
2020.10.12
Éves diákközgyűlés (felelős: Földesi Csaba)
2020.10.13
Tanítás nélküli munkanap - nevelési értekezlet projektoktatás tárgykörben;
Jelentkezés a Nemes Tihamér Számítástechnika versenyre (felelős: Gyurik Pál, Polgár János);
Iskolai statisztika elkészítése (felelős: Grezsu Csaba)
2020.10.15
Indítandó felnőttképzések megtervezése (felelős: Sárdi Ildikó)
2020.10.16
Az iskolai tanulmányi területek megadása a középfokú felvételi eljáráshoz (felelős: igazgató)
2020.10.20
Radnóti emlékmenet (felelős: Kozák Emília)
2020.10.21
Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap;
Iskolai ünnepély az 1956-os forradalom nemzeti ünnepe alkalmából (felelős: Hatás Andrea)
2020.10.22
Nemzeti ünnep
2020.10.23

Jelenleg tart:

2020. október hónap folyamán

Szakmai pótló vizsgák (mechatronika, környezetvédelem, vegyészet)
Felkészülés a Bakonyi Bitfaragó Bajnokságra (felelős: Dudás Erika);
Színházlátogatás megszervezése (felelős: Pribelszki Judit);
Az ókor nagy alakjai történelem vetélkedő a 9-11. évfolyam számára (felelős: Bede Mónika)
2020.10.01 --- 2020.10.31
Őszi szünet
2020.10.26 --- 2020.10.30

Következik:

2020. november hónap folyamán

Magyar kisérettségi a 12. évfolyamosoknak (felelős: Nádler Balázs, Terray-Sógor Csilla, Horváth Mónika);
Iskolai helyesírási verseny (felelős: Stenszky Cecília);
Iskolai vers- és prózamondó verseny (felelős: Terray-Sógor Csilla, Tóth Tímea)
2020.11.01 --- 2020.11.30
Mindenszentek
2020.11.01
Őszi szünet utáni első tanítási nap;
Történelem OKTV - iskolai forduló (felelős: Pribelszki Judit);
Értékelési rendszer elfogadása, majd működtetése (felelős: Kobán László)
2020.11.02
Amerikai elnökválasztás - történelem vetélkedő a 11-13. évfolyam számára (felelős: Irányi László)
2020.11.03
Informatika OKTV - II. kategória (programozói) 1. forduló (felelős: Farkas Gábor);
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (programozói) 1. forduló (felelős: Polgár János;
2020.11.04
Az általános iskolásoknak szóló informatika verseny projektfeladatának beadási határideje;
Nevezés a Savaria Történelem versenyre (felelős: történelem mk.)
2020.11.09
Nyílt nap (felelős: Kobán László);
Matematika OKTV (felelős: Kondás Ildikó)
2020.11.10
Informatika OKTV - I. kategória (alkalmazói) 1. forduló (felelős: Gyurik Pál);
Nemes Tihamér Számítástechnikai Verseny (alkalmazói) 1. forduló (felelős: Gyurik Pál)
2020.11.18
Szülők kiértesítése a bukásra álló tanulókról (felelős: osztályfőnökök);
IX. Iparis Informatika verseny döntője (felelős: Berzsenyi Mónika, Nádler Balázs)
2020.11.20
Fogadó óra
2020.11.26   17:00
Az osztálydekorációs verseny első fordulójának értékelése
2020.11.27
Szalagavató (felelős: Kobán László, végzős osztályfőnökök)
2020.11.28
Digiévkönyv fotózás
2020.11.30

2020. december hónap folyamán

Gépész szakmai versenyek házi selejtezője (felelős: Fenyő Antal, Veres Enikő Éva, Turi Zsuzsanna, Várszegi János);
Karácsonyi meseolvasás: Terray-Sógor Csilla
2020.12.01 --- 2020.12.31
Tervezett felnőttképzések meghirdetése (felelős: Sárdi Ildikó);
Digiévkönyv fotózás
2020.12.01
Digiévkönyv fotózás
2020.12.02
Digiévkönyv fotózás; Kémiai-környezetvédelmi játszóház (felelős: Pulai Gáborné)
2020.12.03
Jelentkezési határidő a központi írásbeli felvételi vizsgára;
Digiévkönyv fotózás;
DÖK-Mikulás (felelős: Földesi Csaba)
2020.12.04
Zrínyi Matematika verseny iskolai forduló (felelős: Szentmiklóssy Éva)
2020.12.07
Nyílt nap (felelős: Kobán László)
2020.12.08
Munkanap áthelyezés: tanítás nélküli munkanap
2020.12.12
Sulizsák projekt zárása (felelős: Szabó-Bachstadt Ildikó)
2020.12.14
Téli szünet előtti utolsó tanítási nap;
Karácsonyi hangverseny (felelős: Vikman Pál);
Tantestületi karácsonyi összejövetel
2020.12.18
Téli szünet
2020.12.21 --- 2021.01.03

2021. január hónap folyamán

Ki tud többet angolul? vetélkedő (felelős: Freili Katalin);
Iskolai szépkiejtési verseny (felelős: Vojcskóné J. Sarolta)
2021.01.01 --- 2021.01.31
Téli szünet utáni első tanítási nap
2021.01.04
Brusznyai Árpád emléke - stúdióműsor (10.B) (felelős: Tóth Tímea)
2021.01.08
NETFIT kezdete (felelős: testnevelő tanárok
2021.01.11
HardCOD3 háziverseny termékeinek leadása (felelős: Dudás Erika)
2021.01.13
HardCOD3 háziverseny termékeinek bemutatója (felelős: Dudás Erika)
2021.01.14
Központi írásbeli felvételi vizsga
2021.01.16
Pályaorientációs nap - tanítás nélküli munkanap
2021.01.18
Pótló központi írásbeli felvételi vizsga;
Osztályozó értekezlet
2021.01.21
Az 1. félév utolsó napja;
Sportegyesületi igazolások leadása a délutáni testnevelés felmentéshez (felelős: testnevelők)
2021.01.22
Értékelő értekezlet
2021.01.28
Félévi értesítő (felelős: osztályfőnökök)
2021.01.29

2021. február hónap folyamán

Történelem kisérettségik;
Iskolai sítábor (felelős: Engel-Angyal Zsolt);
Nyári gyakorlat szervezése (felelős: Sárdi Ildikó);
Idegennyelvi prezentációs verseny (felelős: Kertész András, Ferencziné Rohonyi Judit, Freili Katalin)
2021.02.01 --- 2021.02.28
Szülői értekezlet;
2021.02.04
Értesítés a központi írásbeli felvételi eredményéről (felelős: igazgató)
2021.02.08
Jelentkezés érettségire és szakmai vizsgára; jelentkezés a felsőoktatási intézményekbe
2021.02.15
Jelentkezés középiskolába
2021.02.19
Kommunista diktatúrák áldozataira emlékezés - stúdióműsor (10.A) (felelős: Markó Dóra)
2021.02.23
Tanítás nélküli munkanap
2021.02.24 --- 2021.02.26

2021. március hónap folyamán

Angol országismereti verseny (felelős: Kertész András, Ferencziné Rohonyi Judit);
Alma Mater kulturális bemutató (felelős: Mikolasek Norbert);
Szakmai kisérettségik:
-Informatika (felelős: Gyurik Pál)
-Vegyész (felelős: Bácskay-Kiss Judit Cecília, Nagyné Kiss Boglárka, Szathmáry Edina)
-Műanyagos (felelős: Kissné Németh Enikő)
-Környezetvédő (felelős Szabó-Bachstadt Ildikó)
-Gépész (felelős: Turi Zsuzsanna)
-Mechatronikus (felelős: Veres Enikő)
Náboj matematika verseny (felelős: Kondás Ildikó);
Egészségnap (felelős: Somfai Gabriella)
2021.03.01 --- 2021.03.31
Osztálydekorációs verseny eredményhirdetése
2021.03.10
Iskolai ünnepély az 1848-49-es forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából (felelős: Hatás Andrea)
2021.03.12
Nemzeti ünnep
2021.03.15
Az "Ipari napja";
Ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása (felelős: igazgató)
2021.03.16
Szülők kiértesítése a bukásra álló tanulókról (felelős: osztályfőnökök);
Tanítás nélküli munkanap: DÖK-nap és NON-STOP foci (felelős: Földesi Csaba)
2021.03.31

2021. április hónap folyamán

Német országismereti verseny (felelős: Bede Mónika);
Vegyész próbaképesítő (felelős: Kissné Németh Enikő, Bácskay-Kiss Judit Cecília);
Környezetvédő próbaképesítő (felelős: Merencsics Tiborné, Bodó Alexandra)
2021.04.01 --- 2021.04.30
Tavaszi szünet
2021.04.01 --- 2021.04.06
Húsvét
2021.04.04
Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
2021.04.07
Általános fogadó óra
2021.04.08   17:00
Költészet napi program (felelős: Horváth Mónika; Kozák Emília, Stenszky Cecília)
2021.04.09
Matematika kisérettségi
2021.04.12
Holokauszt áldozatainak emlékműsora - stúdióműsor (10.C) (felelős: Bocskay Lívia)
2021.04.16
NETFIT vége;
2021.04.23
Osztályozó értekezlet a végzősöknek;
2021.04.29   14:30
Végzősök utolsó napja;
Anyák napja - stúdióműsor (10.G) (felelős: Ferencziné Rohonyi Judit);
A tanulók értesítése a felvételi eredményekről (felelős: igazgató)
2021.04.30

2021. május hónap folyamán

Képesítő vizsgák;
Magyar kisérettségi a 11. évfolyamosoknak (felelős: Nádler-Somogyi Laura, Pribelszki Judit, Tóth Tímea);
Vegyész próbavizsga a 11.A-nak (felelős: Bácskay-Kiss Judit Cecília, Földesi Csaba, Nagyné Kiss Boglárka, Pulai Gáborné);
Környész próbavizsgák a 9.B, 10.b és 11.b osztályoknak (felelős: dr. Tóth Noémi, Markó Dóra, Merencsics Tiborné)
2021.05.01 --- 2021.05.31
Munka ünnepe;
Ballagás (felelős: könyvtáros
2021.05.01
Érettségi írásbeli: magyar
2021.05.03
Érettségi írásbeli: matematika
2021.05.04
Érettségi írásbeli: történelem
2021.05.05
Érettségi írásbeli: angol
2021.05.06
Érettségi írásbeli: német
2021.05.07
Érettségi írásbeli: kémia; földrajz;
2021.05.11
Érettségi írásbeli: ágazati tantárgyak
2021.05.12
Érettségi írásbeli: biológia;
2021.05.13
Érettségi írásbeli: informatika;
2021.05.14
Érettségi írásbeli: fizika;
2021.05.18
Pünkösd
2021.05.23
Pünkösd
2021.05.24
Kompetenciamérés (felelős: Berzsenyi Mónika)
2021.05.26
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.03
Emelt szóbeli érettségi vizsgák;
Nemzeti Összetartozás Napja - stúdióműsor (10.E) (felelős: Várnainé Dvorán Krisztina)
2021.06.04
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.05
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.06
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.07
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.08
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.09
Emelt szóbeli érettségi vizsgák
2021.06.10
Osztályozó értekezlet
2021.06.14   14:30
Tanév utolsó napja;
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.15
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.16
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.17
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.18
Tanévzáró (felelős: könyvtáros)
2021.06.19   17:00
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.21
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.22
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.23
Beiratkozás;
Középszintű szóbeli érettségi vizsga
2021.06.24
15.00 Értékelő értekezlet
2021.06.28
Iskolai vizitúra (felelős: Somogyi Zsuzsa)
2021.07.01
Iskolai vizitúra (felelős: Kondor Viktória)
2021.08.01